Jak zrobić bransoletkę?

  Z ogromnej roli dodatków doskonale zdaje sobie sprawę każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą. Włożenie ekstrawaganckich butów na wysokim obcasie bądź ciekawego kapelusza sprawi, że nasza klasyczna stylizacja zmieni swój wymiar. W ogromnej grupie różnorodnych dodatków każda z nas znajdzie coś dla siebie. Jedne z nich przypadną do gustu tylko niewielkiej liczbie kobiet, inne natomiast będzie chciała mieć każda z nas. Do pierwszej z wymienionych grup zaliczyć trzeba krawaty, broszki, toczki, do drugiej natomiast takie elementy ubioru, jak chociażby bransoletki. Ten typ biżuterii ukochały sobie kobiety już dawno temu i do dziś chętnie sięgamy po niego zarówno na co dzień, jak i od święta. Oprócz modeli dostępnych w każdym sklepie, z dużą szansą powodzenia możemy postarać się samodzielnie zrobić bransoletki w domu. W jaki sposób tego dokonać? Nie czekaj i już teraz zobacz, co powinnaś wiedzieć o robieniu bransoletek z muliny i sznurków.

  Jak zrobić bransoletkę z muliny?

  Zanim zaczniemy robić bransoletki z muliny albo bransoletki ze sznurków, konieczne będzie zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria. W przypadku dodatków zrobionych na bazie muliny nie będziemy mogły rozpocząć ich robienia bez kupienia nitek w odpowiadających nam kolorach. Jak samemu zrobić bransoletkę z muliny? W zależności od tego, jaki wzór chciałybyśmy utworzyć, będzie to mniej lub bardziej skomplikowane. W przypadku bransoletki z ukośnymi i prostymi różnokolorowymi paskami należy zebrać wybrane nitki muliny o równej długości i związać je na początku na supełek. Następnie przytwierdzamy go do materiału i rozpoczynamy robienie bransoletki. Cała sztuka polega na tym, by każdą pierwszą nitkę z lewej strony zawiązać na supełek z kolejnymi nitkami. Pierwsza nitka powinna utworzyć supełek z drugą, trzecią, czwartą itp. Dzięki takiemu postępowaniu otrzymamy proste paski. Dla otrzymania pasków pochylonych powinnaś każdą z nitek wiązać podwójnie. Po uzyskaniu pożądanej długości wystarczy zakończyć bransoletkę jednym dużym supełkiem i założyć na rękę. Jak zrobić bransoletkę ze sznurków?

  Jak zrobić bransoletkę sznurkową?

  Innym sposobem na zrobienie idealnego dodatku do sukienki wieczorowej albo ulubionych jeansów z bluzą jest przygotowanie sznurkowej bransoletki z zawieszkami. Koniecznie jednak będziemy potrzebowały kilku akcesoriów. Będą to zawieszki z kółeczkami oraz sznurki jubilerskie w wybranych kolorach. Następnie ucinamy sznurki w ten sposób, by miały około 30 cm. Następnie na ich dowolnej długości zawiązujemy supełki, wewnątrz których umieszczamy zawieszki. Natomiast lewy koniec sznurka przywiązujemy za ostatnim supełkiem znajdującym się na prawym sznurku. Prawy koniec sznurka przywiązujemy do lewego. W ten prosty sposób powstanie regulacja, dzięki której będziemy mogły dowolnie zmieniać długość bransoletki. Najłatwiej jest wykonać bransoletkę sznurkową z jednego sznurka i z jedną zawieszką. Dopiero wraz z uzyskaniem wprawy będziemy potrafiły stworzyć małe dzieła sztuki.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Super artykuł!

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejmoda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjść z domu bez makijażu. To dodaje im pewności siebie i sprawia, że czują się atrakcyjniejsze. Niestety, nie każda z nas potrafi dobrze się pomalować, aby na...

  Najczęściej czytane

  Top modelki posiadają niezwykłe wyczucie stylu i doskonale znają się na...
  Letnia linia odzieży SiNSAY łączy klasyczną biel i czerń z pastelami,...
  Kolekcja Reserved 2014/2015 pokazuje kobietę jako elegancką miłośniczkę...
  Lubisz luźny, niezobowiązujący styl z nutą elegancji? Ubierz się jak...
  Blake Lively zagrała kultową postać Sereny van der Woodsen w popularnym...
  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align...
  Firma PROSTO to nie tylko moda męska. Marka od jakiegoś czasu zajęła się...
  Najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban wyróżnia się...
  Wraz z latem do salonów House wkroczył iście surferski styl inspirowany...
  Nawet kobietom gustującym jedynie w stylu sportowym co jakiś czas wypada...

  Ostatnie komentarze