Sztuczna biżuteria

  Problem kupowania i noszenia różnego rodzaju podróbek wzbudza od zawsze wielkie emocje i nie zapowiada się, żeby sytuacja ta uległa zmianie. Z jednej strony mało kto może sobie pozwolić na ubrania takich marek jak Coco Chanel albo Gucci. Co więcej, nawet polscy projektanci proponują stroje nieraz wielokrotnie przekraczające nasze średnie zarobki. Z drugiej strony natomiast za dobrą jakość i pracę najlepszych trzeba słono zapłacić bez względu na to, czy mamy do czynienia z ubraniami, meblami czy książkami. Profesjonaliści o wyrobionej pozycji zawsze byli i będą w cenie. Dlatego też trudno jest jednoznacznie określić, czy noszenie podróbek jest naganne, czy też spotyka się ze społeczną aprobatą. Podobnie jest ze sztuczną biżuterią. Trudno jest jasno określić, czy powinnyśmy nosić ją tylko w drogim wydaniu, czy też możemy sobie pozwolić na założenie sztucznego naszyjnika. Już teraz przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się więcej na temat modnej i sztucznej biżuterii.

  Modna biżuteria

  Już nie raz zwracaliśmy uwagę na to, że dodatki mogą odgrywać ogromną rolę w całokształcie danej stylizacji. To właśnie za ich pomocą z łatwością zmienimy charakter małej czarnej albo zupełnie odmienimy jej dotychczasowe oblicze. Jednym z elementów zaliczanych do dodatków jest obok butów, pasków czy toreb biżuteria. Może ona posiadać bardzo różną postać: od kolczyków, przez wisiory i naszyjniki, po pierścionki. Modna biżuteria 2012 to przede wszystkim motywy nawiązujące do natury i te bardzo klasyczne. Oprócz piór czy kwiatów nadal modna jest biżuteria w stylu vintage. Stare złoto i srebro świetnie komponują się zwłaszcza ze stylizacjami charakterystycznymi dla trendów na jesień i zimę 2012. Nie powinnyśmy obawiać się sięgać po nieraz bardzo odważne długie naszyjniki i bogato zdobione pierścionki. Jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na to, by wszystkie bransoletki były wykonane z metali i kamieni szlachetnych. Z tego względu bardzo chętnie sięgamy po tanią sztuczną biżuterię. Nie czekaj i już teraz dowiedz się o niej więcej.

  Biżuteria sztuczna

  Jak już wspomniano, komplety sztucznej biżuterii są coraz częściej doceniane, ponieważ chcąc być na topie, bardzo często zmieniamy tego rodzaju dodatki. Poza tym noszenie lekkich kolczyków plastikowych jest znacznie bardziej komfortowe, niż zakładanie tych znacznie cięższych wykonanych z metali szlachetnych. Jakie jeszcze zalety posiada biżuteria ze stali chirurgicznej? Na pewno jest o wiele tańsza i nawet gdy okaże się, że noszenie danego wzoru w kolejnym sezonie okaże się passé, wówczas bez większego rozżalenia odłożymy ją na dno szafy. Sztuczna biżuteria świetnie sprawdza się nie tylko na co dzień, lecz również gdy szukamy dodatków do sukni wieczorowej. Jeżeli wiemy, że nasz gust może ulec zmianie, a takie wielkie wyjście jest dla nas rzadkością, nie ma sensu inwestować dużych pieniędzy w drogą biżuterię, skoro w jej sztucznym odpowiedniku możemy wyglądać równie dobrze i ciekawie. Biżuterię sztuczną w dość prosty sposób możemy także naprawić oraz przerobić zgodnie z własnymi upodobaniami, co jest znacznie trudniejsze w przypadku biżuterii wykonanej z metali i kamieni szlachetnych.

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  Noszę samą sztuczną i nie zgadzam się, że jest to obciachowe ani trochę...

  Dla mnie jednak jest...od razu widać co jest sztuczne!

  Nieprawda! Uwielbiam imitacje i dobrze zrobiona niczym nie różni się od oryginału!

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejmoda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjść z domu bez makijażu. To dodaje im pewności siebie i sprawia, że czują się atrakcyjniejsze. Niestety, nie każda z nas potrafi dobrze się pomalować, aby na...

  Najczęściej czytane

  Top modelki posiadają niezwykłe wyczucie stylu i doskonale znają się na...
  Letnia linia odzieży SiNSAY łączy klasyczną biel i czerń z pastelami,...
  Kolekcja Reserved 2014/2015 pokazuje kobietę jako elegancką miłośniczkę...
  Blake Lively zagrała kultową postać Sereny van der Woodsen w popularnym...
  Lubisz luźny, niezobowiązujący styl z nutą elegancji? Ubierz się jak...
  Firma PROSTO to nie tylko moda męska. Marka od jakiegoś czasu zajęła się...
  Najnowsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban wyróżnia się...
  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align...
  Wraz z latem do salonów House wkroczył iście surferski styl inspirowany...
  Nawet kobietom gustującym jedynie w stylu sportowym co jakiś czas wypada...

  Ostatnie komentarze