Wyprzedaż sukienek

  Od dziś do niedzieli 01.07 trwa wyprzedaż sukienek weselnych u Agnieszki Światły. W sklepie internetowym saltandpepper.pl aż 3/4 sukienek tej projektantki jest dostępnych w wyjątkowo niskich, bardzo atrakcyjnych cenach. Niektóre modele są nawet o 70% tańsze niż zwykle. Serdecznie zapraszamy!

   

  Ciekawy artykuł? Podziel się nim ze znajomymi.

   

  Komentarze

  W końcu wyprzedaże:)

  Dodaj komentarz

  Administratorem danych osobowych Użytkownika Serwisu jejmoda.pl, przetwarzanych na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926) jest Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Stanów Zjednoczonych 26a, 03-964 Warszawa, posiadająca NIP: 9512259071, REGON 141506115, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000311202, kapitał zakładowy w wysokości 50 000 PLN. Dane osobowe Użytkownik podaje dobrowolnie w celu korzystania z usług świadczonych w ramach Serwisu w tym także wysyłania materiałów marketingowych na podany adres e-mail. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji ich działań marketingowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji: abi@nextwebmedia.
   

  Hit dnia

  Tegoroczne lato upłynęło pod znakiem trzech kolorów: bieli i koralu w modzie oraz mięty na paznokciach. Białe ubrania, szczególnie zwiewne sukienki, są niesamowicie kobiecą częścią garderoby, w...

  Najczęściej czytane

  W najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji damskiej marki Reserved królują...
  Moda jest najlepszym sposobem na podkreślenie własnej indywidualności....
  Balerinki to jeden z najbardziej lubianych rodzajów obuwia damskiego....
  Wszystkie najbardziej liczące się domy mody twierdzą zgodnie, że w tym...
  Kompletując wiosenno-letnią garderobę, warto zwrócić uwagę przede...
  Najnowsza kolekcja Bonprix prezentuje najgorętsze trendy modowe na sezon...
  Na tegorocznym New York Fashion Week królowały pastele, które są niewą...
  Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja marki Monnari przepełniona jest jasnymi...
  Podczas tegorocznego New York Fashion Week znana bloggerka Charlize...
  Wczoraj po raz kolejny rozdano Nagrody Akademii Filmowej, czyli Oscary....

  Ostatnie komentarze